O NÁS

Web archiportal.sk sme založili pretože sa nazdávame, že niečo podobné na slovenskom internete chýbalo. Je nám samozrejme jasné, že na internete je dnes už možné nájsť všetky informácie o akejkoľvek oblasti v rámci architektúry a stavania, avšak stránku, na ktorej by boli prehľadne usporiadané predovšetkým informácie praktické, s ktorými architekt či stavebný inžinier dennodenne prichádza do kontaktu a ktoré k výkonu svojho povolania potrebuje, nepoznáme.

Našou ambíciou je slúžiť všetkým ľuďom, ktorý sa v oblasti architektúry a stavebníctva pohybujú, alebo sa o ne zaujímajú – od študentov stredných odborných škôl stavebných, cez vysoké školy stavebného zamerania, až po laickú a odbornú verejnosť.

 

Staviate alebo rekonštruujete svoje bývanie? Uvažujete o stavbe rodinného domu? Hľadáte pre svoje obydlie vhodný pozemok? Budeme radi, ak na našich stránkach nájdete praktické informácie, ktoré Vám pri tomto procese budú užitočné. Máte z praxe dobrú, prípadne zlú skúsenosť s nejakým stavebným materiálom, postupom, prípadne realizačnou firmou? Na našich diskusných fórach sa o svoje skúsenosti môžete podeliť, rovnako ako poradiť sa a získať informácie od ľudí, ktorí už podobný proces alebo skúsenosť majú za sebou. Navštívili ste alebo poznáte nejakú zaujímavú stavbu či interiér, na ktoré by ste chceli upozorniť ostatných ľudí? Napíšte nám svoje dojmy, a v prípade, že budú zapadať do konceptu nášho webu, radi ich aj spolu s fotografiami uverejníme. Chýba Vám na našich stránkach nejaká konkrétna informácia, ktorú potrebujete k výkonu svojho povolania, alebo Vás len niečo jednoducho zaujíma, avšak márne sa tento poznatok pokúšate nájsť v knižkách a na internete? Napíšte nám, pokúsime sa danú tému spracovať čo najskôr a nesklamať dôveru, ktorú ste v nás vložili.

 

Staňte sa takto spoluautormi živej stránky, ktorá si za cieľ kladie byť “tým prvým, čo Vás napadne”, keď potrebujete zistiť čokoľvek súvisiace so stavaním. Stránky, ktorú sme založili tak pre Vás, ako aj pre nás – pre fanúšikov architektúry a stavebníctva, za ktorých sa tiež považujeme.

 

Váš tím archiportal.sk


 

KONTAKT:

archiportal@archiportal.sk

 

STAVEBNÁ FYZIKA:

Ing. Vladimír Valent

vladimirvalent@archiportal.sk

 

KONŠTRUKCIE A STAVEBNÉ MATERIÁLY:

Ing. Patrik Gábor

patrikgabor@archiportal.sk

 

ARCHITEKTÚRA, PRIESTOROVÉ PLÁNOVANIE:

Ing. arch. Peter Bláha

peterblaha@archiportal.sk

One thought on “O NÁS

 1. Lubos Mesarc hovorí:

  Dobry den
  Rád by som Vám dal do pozornosti masívny stavebný materiál z dreva- CLT panel rakúskeho výrobcu StoraEnso.
  Môžte mi prosím zaslať podmienky za akých sa dá uverejniť článok ?
  Ďakujem
  Luboš Mesarč

Add Comment RegisterZanechaj komentár

_________________________

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


(vyžadované)

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>