Štýlové riešenie toalety jednoducho a nadčasovo

November 1, 2015 - rubrika: ARCHITEKTÚRA, KONŠTRUKCIE, STAVBA, Stavebné materiály, Zariaďovacie predmety - autor: Vladimír Valent

Geberit-AquaClean-Front Toalety s integrovanou sprchou prinášajú svojim užívateľom dokonalý pocit čistoty a predstavujú nový štandard modernej kúpeľne. Voda predstavuje najprirodzenejší spôsob očisty a oproti toaletnému papieru je dôkladnejšia a jemnejšia. Okrem toho toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean ponúkajú hneď niekoľko nadštandardných a užívateľsky príjemných funkcií, ktoré splnia očakávania všetkých zákazníkov.

Na získanie skutočne štýlovej toalety už nepotrebujete podstupovať technicky a cenovo náročnú prestavbu celej kúpeľne. Či už zariaďujete úplne novú, alebo renovujete existujúcu kúpeľňu, na dosiahnutie maximálneho komfortu nemusíte minúť celý majetok. Toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean je možné skombinovať so všetkými montážnymi a splachovacími systémami značky Geberit.

geberit-aquaclean-vizual

Vizuálne úspešná modernizácia

Esteticky príjemný a elegantný výsledok môžete spolu s novou toaletou s integrovanou sprchou získať aj bez nutnosti zásahu do základnej stavebnej štruktúry. Ak prívodné potrubia nie sú k dispozícii v stene, možno ich teraz vďaka novému dizajnovému panelu Geberit AquaClean veľmi jednoducho nainštalovať tak, aby boli skryté. Dizajnový panel umožňuje nainštalovať a skryť vodovodnú prípojku pre toaletu s integrovanou sprchou Geberit AquaClean bez potreby vŕtania do už nalepených obkladačiek. Štíhly panel sa prilepí na hladký, dlaždicami obložený povrch a je možné ho kedykoľvek a bez akýchkoľvek stôp odstrániť. Prívodné potrubie vody je skryté za dizajnovým panelom, ktorý obsahuje integrované tlačidlo dvojitého splachovania, takže staršie tlačidlá splachovania možno vymeniť za nové a estetickejšie. Dizajnový panel je z vodotesného materiálu buď v prevedení bieleho plastu, alebo čierneho a bieleho skla.

V spojení so toaletou s integrovanou sprchou Geberit AquaClean tvorí dizajnový panel dokonale flexibilné riešenie napríklad aj pre prenajaté nehnuteľnosti. Pri zmene adresy je možné ho bez akýchkoľvek stôp odstrániť a znova nainštalovať v novej domácnosti.

geberit-aquaclean-white

Nové spôsoby dizajnu kúpeľní

Krátkosť času, nízky rozpočet či základné stavebné usporiadanie domácnosti – to sú prípady, kedy nie je jednoducho možné skryť splachovaciu nádržku za stenu. Ako atraktívna a dômyselná alternatíva slúži sanitárny modul pre toalety Geberit Monolith. Predná strana sanitárneho modulu, ktorá za svoj dizajn získala mnoho ocenení, je vyrobená z bezpečnostného skla bielej, čiernej alebo hnedej farby a vytvára dobrý dojem v každej kúpeľni.

Celá sanitárna technika, vrátane výnimočne štíhlej splachovacej nádržky, dvojitého splachovania a zápachovej uzávierky, sa nachádza v tenkom a elegantnom module, do ktorého možno nainštalovať keramiku WC. Moduly sú navrhnuté na rýchlu montáž s minimálnymi úpravami, vo väčšine prípadov ho možno bez stavebných úprav a zásahov pripojiť k existujúcim prípojkám prívodu vody a kanalizácie. Montáž zvládne aj jeden inštalatér, pričom dochádza len k minimálnej tvorbe stavebného prachu, špiny alebo hluku. Toaleta je tak pripravená na použitie už za pár hodín.

geberit-aquaclean-grey

Pocit čistoty a príjemná atmosféra sú pre zvýšenie komfortu na toalete kľúčovými faktormi. Verzia Geberit Monolith Plus ponúka dodatočné funkcie, ktoré hravo a štýlovo pozdvihnú vašu toaletu na novú úroveň. Účinné odsávanie zápachu pomocou keramického voštinového filtra s dlhou životnosťou ocenia najmä majitelia kúpeľní spojených s toaletou. Ďalšími nadštandardnými funkciami sú individuálne programovateľné orientačné LED osvetlenie a tlačidlá ovládané jemným dotykom.

geberit-aquaclean-konstrukcia

Overené riešenie pre nové kúpeľne

Nová kúpeľňa by mala slúžiť pre spokojnosť svojich majiteľov mnoho rokov. Inštalačné prvky na toalety značky Geberit s podomietkovými splachovacími nádržkami predstavujú overené riešenie pre nové kúpeľne. Či už ide o stavbu postavenú mokrým alebo suchým procesom, inštalačné systémy Geberit ponúkajú vždy správne riešenie. Všetky potrebné prípojky sú vopred naplánované, takže všetky modely AquaClean je možné úplne bez problémov nainštalovať a pripojiť k prívodu vody a elektriny.

geberit-aquaclean-prepojenia

Viac informácií nájdete na http://www.geberit-aquaclean.sk/inspiraciegeberit
Add Comment RegisterZanechaj komentár

_________________________

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


(vyžadované)

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>