Toaleta Geberit AquaClean Sela otvára novú dimenziu čistoty

August 31, 2015 - rubrika: ARCHITEKTÚRA, KONŠTRUKCIE, STAVBA, Stavebné materiály, Zariaďovacie predmety - autor: Inzercia

Geberit-AquaClean-Front Nadčasový dizajn toalety Geberit AquaClean Sela, jej švajčiarska spoľahlivosť a diskrétna funkčnosť sa hodí do každej kúpeľne. Moderné závesné riešenie je určené pre nové stavby, stojaci model prevažne pre rekonštrukcie. Jednoduchá montáž, intuitívne ovládanie a ľahká údržba zabezpečia, že používateľ bude s toaletou dlhodobo spokojný.

Geberit AquaClean Sela sa vyznačuje nenápadnou eleganciou, pod ňou sa však skrýva presný a šetrný sprchovací mechanizmus. Sprchovacia tryska je diskrétne ukrytá v keramickej mise. Prívod vody a elektrickej energie je pripravený na jednoduchú a bezpečnú montáž. Geberit AquaClean Sela sa vyrába v závesnej aj stojacej verzii. Stojaci model nájde využitie najmä pri renovácii starších priestorov, keď je odpadový odtok v podlahe.

geberit_aquaclean-sela-pr-people-2

Nadčasový dizajn má na konte už niekoľko ocenení.

Nadčasový dizajn a ľahké ovládanie

Milánsky architekt a priemyslový dizajnér Matteo Thun vytvoril Geberit AquaClean Sela tak, aby sa vynímala v každej kúpeľni, ale zároveň vyhovovala najprísnejším súčasným nárokom na hygienu a ekologickú ohľaduplnosť.

geberit_aquaclean-sela-shower-spray

Jemný a vzdušný prúd čistej vody vás dôkladne očistí.

Toaleta má intuitívny ovládací bočný panel a jednoduchý diaľkový ovládač s piatimi tlačidlami, ktoré sú zvýraznené LED podsvietením. Stačí jedno stlačenie a bezdotykovo vás očistí jemný a vzdušný prúd vody, ohriaty na príjemnú teplotu tela. Pri oscilačnej sprche zas rovnomerné pohyby vodného prúdu dopredu a dozadu zabezpečia šetrnú, ale i dôkladnú očistu.

Toaleta rozozná, keď sa k nej niekto priblíži

Anatomicky tvarované sedadlo Geberit AquaClean Sela má, tak ako všetky modely Geberit AquaClean, funkciu pomalého sklápania SoftClose. Sedadlo aj poklop klesajú pomaly a ticho. Hluk nehrozí ani pri otváraní, pri pohybe nahor poklop pomaly pribrzdí a zastaví sa v uhle 90 stupňov.

Toaleta pomocou senzoru spozná, keď sa k nej niekto priblíži, a začne pomaly zohrievať vodu na sprchovanie. Preto ju máte okamžite a bez čakania k dispozícii. Obohatenie vodného prúdu prevzdušnením šetrí vodu a presná švajčiarska mechanika zas potrebuje minimálne množstvo elektrickej energie.

geberit_aquaclean-sela-control-panel

geberit_aquaclean-sela-remote-control

Intuitívny ovládací panel a prehľadný diaľkový ovládač.

geberit_aquaclean-sela-packshot

Nadčasový dizajn má na konte už niekoľko ocenení. Intuitívny ovládací panel a prehľadný diaľkový ovládač.

Automatické čistenie a jednoduchá údržba

Sprchovacie rameno sa pred a po sprchovaní automaticky opláchne čistou vodou. Zostáva tak stále hygienicky čisté a je vždy pripravené na použitie.

Sedadlo aj poklop sa dá bez akéhokoľvek náradia jednoducho a rýchlo demontovať a očistiť vďaka funkcii QuickRelease. Geberit AquaClean Sela v sebe spája klasickú toaletu a bidet. V elegantnom tele misy je výsuvná sprcha, ovládaná jediným dotykom. Geberit AquaClean Sela je oceňovaný dizajnérsky kúsok, ohľaduplný k životnému prostrediu, šetrí totiž vodu aj elektrickú energiu.

Anatomicky tvarované sedadlo poskytuje pohodlné sedenie a keramická misa má navyše na povrchu špeciálnu vrstvu, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt. To je dôvod, prečo sa ľahko udržiava a zostáva dlho čistá a voňavá.

Viac informácií nájdete na www.geberit-aquaclean.sk/sela

Zdroj: Geberit

geberit

Add Comment RegisterZanechaj komentár

_________________________

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


(vyžadované)

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>