Odvodnenie spŕch premyslené od A do Z

Jún 3, 2015 - rubrika: ARCHITEKTÚRA, STAVBA, Stavebné materiály, Technické zariadenie budov - autor: Inzercia

Geberit-CleanLine-Front Bezbariérové sprchy plynule nadväzujúce na okolitý priestor kúpeľne sú dnes veľmi žiadané. A niet divu – vyzerajú elegantne a ľahko sa udržujú čisté. Geberit sa rozhodol zvýšiť latku ich technického vyhotovenia a uviedol na trh nové sprchové žľaby CleanLine. Tieto výrobky na vás zapôsobia svojou estetikou a maximálnou praktickosťou, ktorá sa prejaví už pri montáži a aj neskôr pri každodennom používaní.

Sprchové žľaby Geberit CleanLine sú celkom nové výrobky. Veľa ich častí predstavuje priekopnícke riešenia, od hydraulickej konštrukcie plochej zápachovej uzávierky, cez montážnu a tesniacu technológiu až po konštrukciu samotného žľabu a hrebeňovej vložky.

Hladká montáž

Geberit venoval veľa pozornosti tomu, aby bola montáž nových výrobkov čo najjednoduchšia a najspoľahlivejšia. Inštalácia sprchového žľabu vždy vyžaduje účasť niekoľkých remesiel. Okrem inštalatéra sa na montáži podieľa aj remeselník pokladajúci vyrovnávací poter a obkladač. Všetci musia byť schopní s výrobkom bez problémov pracovať. Najdôležitejší bod montáže – vytvorenie trvanlivého utesnenia – sa teraz vyrieši ľahšie než kedykoľvek predtým. Izolačná fólia sa už vo výrobe vodotesne napája na odtok žľabu. Túto fóliu potom obkladač jednoducho napojí na hydroizoláciu sprchového kúta. Takto máte istotu, že sprchový žľab vám bude bez problémov slúžiť dlhé roky.

geberit-cleanline-visual

Atraktívny dizajn

Sprchové žľaby CleanLine možno umiestniť k stene alebo do stredu sprchového kúta. Existujú v dĺžkach 0,9 alebo 1,3 metra a počas montáže ich možno skrátiť na požadovaný rozmer, aby presne vyhovovali potrebám vašej kúpeľne. V ponuke sú v niekoľkých dizajnoch z ušľachtilej ocele a tiež pre rôzne hrúbky dlažby.

Jednoduchá údržba

Nové odtoky Geberit sú pre používateľov mimoriadne príjemnou novinkou. Ak ste niekedy čistili bežný sprchový žľab, potom asi viete, koľko špiny sa tu dokáže usadiť. Inovatívne sprchové žľaby Geberit CleanLine riešia tento hygienický problém spôsobom, ktorý presvedčí. Nečistoty sa nezachytávajú po celej jeho dĺžke ako je bežné u väčšiny sprchových žľabov a nemá ani žiadne skryté plochy a rohy, ktoré sa ťažko čistia. Nečistoty sa sústreďujú v strednej časti, kde sa nachádza šikovný kryt s hrebeňovou vložkou, ktorý sa ľahko vyberie. Hrebeňová vložka sa jednoducho vyčistí a vráti späť. To vám zaručí, že vaša sprcha bude vždy hygienicky čistá.

Viac informácií nájdete na www.geberit.sk/sprchovezlaby

geberit-cleanline-cistenie

Hrebeňová vložka sa jednoducho vyberie a vyčistí.

geberit-cleanline-napojenie

Izolácia je vodotesne napojená na odtok už vo výrobe.

Add Comment RegisterZanechaj komentár

_________________________

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


(vyžadované)

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>